شنبه , 9 مهر 1401
قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانلود / کتاب / روانشناسی / تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

تفاوت های ظاهری و باطنی کاملا عادی و نرمال است و سن زیستی بسیاری از مردم با سن احساسی شان متفاوت است. در همین راستا، در ادامه این مطلب، یک تست خودشناسی درج شده که می توانید با پاسخ دادن به سوالات آن، سن احساسی خود را کشف کنید.

10 33 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

حتما با افرادی که بیشتر یا کمتر از سن خود رفتار می کنند مواجه شده اید؛ برای دسته اول می توان به کودکان اشاره کرد که به جای شیطنت و بازیگوشی، همانند بزرگسالان رفتار کرده و حرف می زنند. برای گروه دوم هم می توان افراد میان سالی را مثال زد که معنی واقعی زندگی را به خوبی درک کرده اند و همیشه شاد و پر انرژی هستند.

اینگونه تفاوت های ظاهری و باطنی کاملا عادی و نرمال است و سن زیستی بسیاری از مردم با سن احساسی شان متفاوت است. در همین راستا، در ادامه این مطلب، یک تست خودشناسی درج شده که می توانید با پاسخ دادن به سوالات آن، سن احساسی خود را کشف کنید.

نتیجه تست در انتهای مطلب نوشته شده است. برای این منظور باید ارقامِ گزینه های انتخابی خود را با یکدیگر جمع کنید و بر اساس عدد به دست آمده، محدوده سن احساسی خود را بیابید. همراهمان باشید.

 

 

کدام یک از گروه های رنگی زیر را بیشتر دوست دارید؟

1 50 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید 2 49 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید 3 49 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید 15973060 10073560 4 0 1504776534 1504776570 650 1 1504776570 650 a5b0d417c0 1505331658 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

دوست دارید اکنون کدام یک از غذاهای زیر را میل کنید؟

4 48 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

در حال حاضر کدام یک از موارد زیر برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار است؟

5 45 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

چه سبک فیلمی را بیشتر می پسندید؟

6 43 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

چه مهارتی را بیشتر دوست دارید بیاموزید؟

7 38 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

کدام یک از شرایط زیر برایتان از همه ناخوشایندتر است؟

8 36 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

سالروز تولد خود را چگونه جشن می گیرید؟

9 35 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

به آینده خود فکر کنید. چه احساسی دارید؟

10 32 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

ایده آل ترین مکان برای گردش کدام است؟

11 23 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

 

12 22 - تست شخصیت شناسی:محدوده سن احساسی خود را بدانید

 

 

 

توضیحات مربوط به سن احساسی خود را بر اساس رقمی که در نتیجه مجموع اعداد انتخاب هایتان به دست آورده اید، در زیر مشاهده کنید.

 

 

۱۰-۱۹

از نظر احساسی ۹ ساله هستید. شما قلبا یک کودک محسوب می شوید. بسیار پرانرژی بوده و به مسائل مختلف علاقه فراوانی نشان می دهید. همچنین باید گفت که در برابر تمامی رویدادهای زندگی خود بسیار احساسی رفتار می کنید و دوست دارید دیگران را در جریان اتفاق های زندگی خود قرار دهید.

 

 

۲۰-۲۹

از نظر احساسی ۱۵ تا ۱۹ ساله هستید. روح های نوجوان همیشه به دنبال کسب احساسات جدید هستند. شما دوست دارید دنیا را به هم بریزید و به هر چه می خواهید دست پیدا کنید. همچنین خودشناسی و کشف شخصیت درونی اطرافیان برایتان بسیار جذاب است. این دورانی است که یک فرد تمایل دارد تا جایگاه ویژه ای در دنیا به دست بیاورد.

 

 

۳۰-۳۳

از نظر احساسی ۲۰ تا ۲۹ ساله هستید. این سنی است که شخصیت انسان شکل می گیرد. شما تقریبا همیشه می دانید که چه کاری انجام دهید و در عین حال شاد بودن و تفریح کردن را نیز در اولویت های نخست زندگی خود دارید.

 

 

۳۴-۳۷

از نظر احساسی ۲۹-۵۵ ساله هستید. شما به لحاظ احساسی، دوران میان سالی را سپری می کنید و به خوبی می دانید که هر کنشی، یک واکنشی در پی دارد. شما هرگز به احساسات خود اجازه نمی دهید که در تصمیم گیری ها منطقی دخالت کند. این بهترین سن برای انجام کارهای هوشمندانه و خوشناسی است.

 

 

۳۸-۴۰

از نظر احساسی ۵۵ ساله و بالاتر هستید. این سن زمانی است که فرد به ثبات احساسی می رسد و در می یابد که نظر دیگران هیچ تاثیری در زندگی وی نخواهد داشت. از این رو، به سبک و دلخواه خود زندگی می کند. شما همیشه سعی می کنید خودِ واقعیتان را به دیگران نشان دهید. همین رفتار موجب می شود تا از افکار و ناراحتی های ناخواسته دور باشید.

منبع:روزیاتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 3 =