چهارشنبه , 26 مرداد 1401
قالب وردپرس درنا توس
خانه / آرایش و زیبایی / طراحی ناخن / طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

 

ar4 7940 - طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان

شما هم از علاقه مندان به ستاره شناسی و طالع بینی هستید؟ همیشه دنبال این هستید که بدانید بر اساس ماه تولدتان چه کارهایی را انجام دهید و چه کارهایی را نکنید؟ ما در این مطلب به شما می گوییم بر اساس ماه تولدتان چه طرح های زیبایی می توانید روی ناخنتان بکشید. در این مطلب به ماه های فصل تابستان اشاره می کنیم.

 

 ۱ ) ماه تیر ( برج سرطان ) 

افراد متولد این ماه دارای روحیاتی حساس، خلاق و مهربان هستند. بنابراین طراحی ناخن آنها می تواند کمی خلاقانه تر و هنرمندانه تر باشد. شما می توانید از این طراحی ها ایده بگیرید.

 

طراحی های سبک ژاپنی ( استفاده از طراحی گربه )

ar4 7941 - طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

 

می توانید از چهره حیوانات بامزه و خانگی ایده بگیرید اما زیاده روی نکنید و اگر می خواهید چنین طرحی را روی ناخنتان بزنید فقط یک ناخن را با این طرح انتخاب کنید.

 

 قلب های آبی چشم دار

ar4 7942 - طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

 

ما می خواهیم کمی طراحی ناخن های شما خلاقانه تر باشد، به همین منظور می توانید با ایده گرفتن از رنگی متضاد با آنچه می کشید شروع کنید. در حالیکه همه جا طراحی قلب با رنگ قرمز صورت می گیرد می توانید این بار این کار را با رنگ آبی انجام دهید تا متفاوت  دیده شوید. اگر می خواهید کمی بامزگی نیز به طرح اضافه کنید می توانید از کشیدن چشم برای این قلب ها کمک بگیرید.

 

 ۲ ) مرداد ( برج اسد )  

این افراد دارای خصوصیاتی از جمله جاه طلب، با اعتماد به نفس و دراماتیک یا نمایشی هستند. بنابراین باید همانند خصوصیت هایی که دارند برای طراحی ناخن هایشان از رنگهای جذاب برای نشان دادن جاه طلبی و اعتماد به نفسشان استفاده کنند. شما می توانید از طرح های زیر ایده بگیرید.

 

چهارخانه های رنگین کمان

598c91639dd76 ar4 7943 - طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

 

همانطور که گفتیم طراحی های رنگی مناسب این افراد است. افرادی که خصوصیت نمایشی و دراماتیک آنها باعث می شود بخواهند کاری کنند که بیشتر به چشم بیایند. بنابراین چه چیزی بهتر از این طراحی جذاب و متفاوت رنگی که می تواند نظرها را به خود جلب کند.

 

پاستیل رنگی

ar4 7944 - طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

 

طرح هایی با رنگهای جذاب و دیدنی مناسب افرادایست که می خواهند جاه طلبی و اعتماد به نفس خود را به نمایش بگذارند. این طرح یکی از شیک ترین طرح های این دسته است.

 

۳ ) شهریور ( برج سنبله )

افراد این ماه سخت کوش ، مسئول و مرتب هستند. بنابراین طراحی ناخن آنها باید سازمان یافته تر و با جزییات بیشتر انجام شود. شما می توانید یکی از طرح های زیر را انتخاب کنید.

 

سفید صدفی

ar4 7945 - طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

 

این طرح ساده اما در عین حال شیک است. رنگ سفیدی که کمی درخشندگی داشته باشد و گچی نباشد می تواند به خوبی شما را شخصی مرتب نشان دهد.

 

رنگ پاستلی و نقطه های درخشان

ar4 7946 - طراحی های ناخن بر اساس ستاره ماه های تابستان‎

 

رنگی ساده و کمرنگ روی ناخنتان بزنید و به کمک دانه های براقی که برای طراحی استفاده می شود یک خط عمودی روی یک یا دو ناخن بکشید. خطی که مرتب بودن و سازمان یافته بودن شخصیت شما را بیشتر نشان میدهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 9 =