7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

در این بخش از سایت اقیانوس نمونه هایی از “مرگبارترین حیوانات جهان” معرفی خواهیم کرد که موجب شگفتی شما خواهد شد پس با ما همراه شوید.

7 گونه از کشنده ترین و مرگبارترین حیوانات جهان 

کوسه ، حیوانی که شما را به یاد حملات مرگبار و خونینی می اندازد که در برنامه های مستند و فیلم های وحشتناک شاهد بوده اید ولی آیا کوسه از مرگبارترین حیوانات جهان است یا نه؟ برخی از حیواناتی که به نظر چندان هم خطرناک نمیرسند می توانند جان انسان را تهدید کنند ؟ در ادامه این بخش از سرگرمی سایت اقیانوس چند حیوان را که شاید به نظرتان بی آزار باشند ولی خطرناک هستند معرفی خواهیم کرد.

مرگبارترین حیوانات جهان

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

حیواناتی در جهان مرگبارتر از کوسه ها 

گوزن

بسته به جایی که شما زندگی می کنید، ممکن است تعجب آور باشد، یا نباشد ؛گوزن ،مرگبار ترین حیوان در ایالات متحده است، کشته شدن سالانه به طور متوسط 120 نفر در آمریکا با این وجود ،بسیاری از این مرگ و میرها، ناشی از تصادفات اتومبیل ها،است به خصوص به دلیل این که توسعه شهری همچنان باعث کاهش محیط حیات طبیعی حیوانات می شود.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

مار کبرای آسیایی

مرگبارترین حیوان در جهان، مار کبرای آسیایی است، که باعث مرگ 50 هزار نفر در سال می شود. این روند، با این نوع موجودات نیز ادامه دارد، مار پوف ادر، افعی اوسلیتد کارپت، حشره کیسینگ، حشره اساسین، حلزون فرشواتر، و پروانه تستس، هر کدام از این موجودات، سالانه بیش از 10،000 نفر را در معرض مرگ قرار می دهند.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

زنبورها، زنبورهای گاوی و زنبورهای سرخ

بر اساس داده های CDC، پس از گوزن، تعداد آمریکایی هایی که توسط این نوع موجودات کشته می شوند، به طور قابل توجهی ،نسبت به گوزن ها ،کم تر است. هر ساله، حدود 58 شهروند آمریکایی ،توسط زنبور، زنبور گاوی یا زنبور سرخ ،کشته می شوند البته، نیش زنبور عسل ،باعث حادثه مرگباری نمی شود اما برای دو میلیون نفر که آلرژی دارند، نیش به این معنا است که به سرعت هر چه تمام تر، باید به بیمارستان بروند.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

سگ ها

به نظر می رسد که بهترین دوست انسان ها، جنبه تاریکی هم دارند ؛ سالانه 28 نفر آمریکایی، توسط سگ ها کشته می شوند، درحالی که 44% از ما هر کدام یک سگ داریم متأسفانه ،بسیاری از این حملات ،در سگهایی رخ می دهد که در گذشته در معرض بدرفتاری قرار گرفته بودند.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

گاوها 

این ،در حالی است ،که شما حس خشونت آمیز گاوها را دست کم گرفته اید بعد از همه اینها، این حیوانات، اسباب بازی کودکان در باغ وحش ها هستند.آمار می گوید گاوها در سال، حدود 20 آمریکایی را می کشند در حالی که برخی از این مرگ و میرها ،اتفاقی هستند . در مورد گاوی در کنار جاده ایستاده، یا غیره، حدود 75 درصد حملات عمدی هستند ؛ در سال 2015، رفتارگرایان حیوانی، دریافتند که گاوهای 10 ساله با قلدری ،در شش سالگی به وسیله گاوهای دیگر، در 5 سالگی به وسیله حمله های گروهی، کشته می شوند.بله، درست خوانده اید گاوها گاهی اوقات،یک گروه تشکیل می دهند ، برای انجام یک حمله.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

اسب ها

مرگ و میر مربوط به اسب، بسیار مانند گاوهاست:حدود 20 عدد در سال است بدون شک، اغلب این مرگ ها، مربوط به آسیب های سواری گرفتن از آنهاست.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

عنکبوت بیوه سیاه

ترسناک ترین عنکبوت، بیوه سیاه است این عنکبوت ها، بعضی وقت ها به داخل کیسه های محصولات ، راهشان را باز می کنند و در آشپزخانه هایی که در خارج از خانه هستند، پیدا می شوند. آنها سالانه حدود هفت نفر آمریکایی را می کشند، اما این بدان معنی نیست، که شما باید در ترس از این عنکبوت زندگی کنید.یک مطالعه ،نشان داد که این عنکبوت زمانی نیش می زند که اگر پاهای عقبی اش یا خود بدنش را اذیت کنید و به این نقاط آسیب بزنید حتی اگر عنکبوت را مدام سیخونک بزنید و تکانش بدهید، باز هم نیش نمی زند این بدان معنی است ،که شما اگر این عنکبوت را روی دیوارتان دیدید، در امنیت هستید ؛ اما اگر بر روی او بنشینید، به کمک فوری نیاز خواهید پیدا کرد.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

خرس ها، تمساح ها، شیرهای کوهستانی

خرس ها، تمساح ها و شیرهای کوهستانی ،حیواناتی هستند که آمریکایی ها بیشتر از همه، از این حیوانات می ترسند ؛ پس از همه، خرس های نادر یا حمله شیرهای کوهستانی این روزها سرتیتر روزنامه ها هستند و موارد بازماندگان اغلب وحشتناک است اما حقیقت این است که، هر یک از این گونه ها ،هر سال فقط یک آمریکایی را به قتل می رسانند.

7 حیوان مرگبارتر از کوسه ها برای انسان

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x