10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

تا پیش از این حلقه ازدواج مردانه ساده مدل استاندارد بود. در حالی که این گزینه کلاسیک امروزه نیز همچنان محبوب است، اما با این حال آقایان امروزه گزینه ها و مدل های متنوع زیادی را برای انتخاب جواهرات عروسی خود دارند.

1. حلقه ازدواج مردانه ساده

بر اساس گزارش مجلات مد، حلقه های عروسی ساده همچنان محبوب ترین مدل حلقه ازدواج برای آقایان می باشد. با این حال اگر به دنبال استایلی متفاوت می گردید دلیلی ندارد که حتماً به این مدل بچسبید و طلایی زرد و ساده را انتخاب کنید. رنگ سفید نیز گزینه بسیار محبوب می باشد. حلقه ساده سفید برای آقایانی که سلیقه کلاسیک دارند و در انتخاب جواهرات چندان سخت گیر نیستند انتخاب عالی است.

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

از آنجایی که طلا نرم است در صورت استفاده نادرست ممکن است مستعد خراشیدگی و یا فرو رفتگی شود. این فلز کمی گران قیمت تر از فلزات دیگر است. اما مدل حلقه های ساده نسبت به حلقه هایی که دارای الماس و سنگ های قیمتی هستند قیمت مقرون به صرفه تری دارد. علاوه بر این حلقه های ساده طیف وسیعی از روکش ها دارند و در عرض های مختلف تولید می شود. انواع بسیار زیادی از آن ها ضد حساسیت است و مراقبت از آن‌ ها کاری بسیار راحت می باشد.

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

2. حلقه ازدواج مردانه پلاتینیوم

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

این مدل بسیار بادوام است و  برای مدت طولانی می توانید از آن استفاده کنید. این ویژگی ‌ها دقیقاً بخشی از دلایلی است که آن را به یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای حلقه ازدواج مردانه تبدیل کرده است. حلقه های ساده پلاتینیوم برای آقایانی که به انگشتر های سنتی علاقه مند هستند و همزمان می خواهند بهترین ها را داشته باشند انتخاب جذابی می باشد.

توجه کنید که پلاتینیوم گران ترین فلزی است که می‌توانید برای جواهرات عروسی تان انتخاب کنید. همچنین با طرح هایی که برش خورده هستند بسیار محبوب می باشند. با این حال با وجود اینکه فلز پلاتینیوم بسیار با دوام است، اما حلقه هایی که با این مواد پرداخت و تولید می‌شود مستعد خراشیدگی هستند. اگر همسر شما از آن دسته افراد است که بسیار کار می کند و از دستانش نسبتاً زیاد استفاده می کند ممکن است حلقه پلاتینیوم انتخابی چندان مناسب برای او نباشد.

3. حلقه ازدواج مردانه تیتانیوم ساده

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

بر اساس گزارش تی ال سی تیتانیوم یکی دیگر از فلز ها و متریال های بسیار محبوب برای حلقه های مردانه است. محبوبیت آن تا حد زیادی به دلیل دوام ذاتی مواد تشکیل دهنده آن است. تیتانیوم عملاً تخریب ناپذیر است و آن را برای مردانی که سبک زندگی فعال دارند و یا مشاغل سختی دارند ایده‌آل می کن.د همچنین تیتانیوم یکی از مقرون به صرفه ترین متریال ها برای انتخاب حلقه ازدواج می باشد . ضعف اصلی تیتانیوم این است که تغییر اندازه آن تقریباً غیر ممکن است. به این معنی که اگر اندازه انگشت شما در طول سالیان تغییر کند به یک حلقه جدید نیاز خواهید داشت.

4. حلقه ازدواج مردانه دو رنگ

مجلات مد حلقه های دو رنگ را نیز به عنوان یکی از محبوب ترین گزینه ها برای آقایان معرفی می کند. این حلقه ها معمولاً از فلزات گرانبها تولید می شود و برای اینکه حداکثر تاثیر بصری را ایجاد کنند دارای دو رنگ متفاوت هستند. مزیت این حلقه ها این است که دیگر نیازی نیست نگران برخورد حلقه خود با ساعت یا سایر جواهرات تان باشید. انگشترهای دو رنگ برای آقایان شیک پوشی که دوست دارند با جواهراتشان ظاهری زیبا داشته باشند انتخابی بسیار عالی است. این حلقه ها در طیف گسترده ای از سبک ها و فلزات مختلف تولید می شود.

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

5. حلقه ازدواج مردانه ساده الماس

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

همچنین گفته می شود که حلقه های ساده الماس برای آقایان انتخابی بسیار محبوب در بازار هستند. این حلقه ها درخشش چشم نواز و زیبا دارند، استایل بسیار مجلل دارند و علاوه بر این ها مزیت دیگر شان این است که با جواهرات عروس ست می ‌شوند. این حلقه ها برای مردانی که می خواهند چیزی کمی شیک تر نسبت به حلقه های ساده تمام فلزی داشته باشند انتخاب کاملاً مناسب خواهد بود. تنها ایراد حلقه های ازدواج الماس، قیمت آن است. زیرا سنگ های الماس به طور قابل توجهی قیمت جواهرات و زیورآلات را افزایش می دهند.

6. حلقه ها با سنگ های قیمتی

بر اساس گزارش tse استفاده از سنگ های قیمتی در حلقه های ازدواج مردانه بسیار رایج است. این سنگ ها ممکن است سنگ ماه تولد و یا صرفاً سنگی باشد که رنگ مورد علاقه شما را دارد . این نوع انگشتر برای آقایانی که می خواهند خاص باشند و به دنبال چیزی متفاوت هستند انتخاب ایده آل است. سنگ های قیمتی می تواند از نظر دوام متفاوت باشند و بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که زندگی فعال ایا مشاغل سخت دارید مهم است که مسئله دوام سنگ را حتماً مد نظر داشته باشید.

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

7. حلقه های مردانه خاتم کاری

در لیست محبوب ترین حلقه های ازدواج مردانه بسیاری از این مدل ها دارای منبت های تزیینی هستند. این منبت ها می تواند شامل چوب، فیبر، کربن ، صدف و سنگ باشد. این منبت ها ظاهری متمایز و چشمگیر به حلقه اضافه می‌کند و برای آقایانی که دوست دارند مورد توجه قرار بگیرند و چشم ها را به سوی خود معطوف کنند انتخابی فوق العاده است. حتما توجه داشته باشید که برخی از از این تزیینات به اندازه فلز اطراف آن ها بادوام نیستند و محصولات پاک کننده، آب و حتی استفاده مکرر روزانه از آن ها می تواند به سطوح ظریف آن ها آسیب برساند.

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

8. حلقه های عروسی کلید یونانی

این مدل برای آقایانی که می خواهند متفاوت باشند اما به چیز های پر زرق و برق چندان علاقه ای ندارند مناسب است. شما می توانید طرح های ازدواج یونانی را با انواع فلزات گرانبها پیدا کنید و یا سفارش بدهید. بنابراین مطمئن باشید که هر بودجه‌ای که داشته باشید می توانید متناسب با آن یکی از این حلقه ها پیدا کنید.

9. مدل های سفارشی

همچنین حلقه های سفارشی به عنوان یکی از محبوبترین سبک های حلقه ازدواج مردانه عنوان می شود. انتخاب طرح هایی که با رابطه شما ارتباط دارد، و یا معنای خاصی برای شما دارد می ‌تواند گزینه ای منحصر به فرد و کاملاً زیبا باشد. شیوه های بسیار مختلف و طرح های کاملا متنوع و ایده های جذاب زیادی وجود دارد که می توانید با کمک آن ها حلقه خاص خودتان را طراحی کنید و سفارش بدهید. از جمله این موارد شامل:

  • داخل حلقه نام ، تاریخ عروسی یا یک جمله مورد علاقه یا کلمه یا عبارت خاص را حکاکی کنید. بسیاری از حلقه های عروسی این خاصیت را دارند که بتوانید داخل آن ها متنی را حک کنید.
  • حلقه ای را انتخاب کنید که شامل سنگ هایی باشد که معنای خاصی دارند. مانند سنگ ماه تولدتان، جواهرات استخراج شده از منطقه ای که در آنجا زندگی می کنید و یا رنگ مورد علاقه تان.
  • حلقه را به یک هنرمند جواهر ساز محلی سفارش بدهید. می توانید توصیه هایی را از طراحان مختلف نیز دریافت کنید و مد نظر تان قرار دهید.
  • حلقه ای را انتخاب کنید که نقوش و طرح های روی آن با فرهنگ یا اصالت شما مرتبط باشد. مانند حکاکی از تصویر بومیان یک منطقه و یا قبیله خاص.

10. حلقه ازدواج آنتیک

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

روش دیگری که می توانید حلقه خاص داشته باشید این است که یک مدل آنتیک انتخاب کنید. این گزینه برای افراد علاقه مند به تاریخ و یا آقایانی که مدل جواهرات قدیمی را می پسندند انتخابی فوق العاده است. تنها باید توجه کنید که آقایان قبل از قرن بیستم به ندرت حلقه ازدواج می پوشیدند بنابراین ممکن است انتخاب محدودی در این زمینه داشته باشید. خوشبختانه سایت های متعددی و فروشگاه‌های مختلف در این زمینه تخصص دارند و شما می توانید از آن ها کمک بگیرید.

نشان دهنده ویژگی های مردی که آن را می پوشد

حلقه های ازدواج مردانه با وجود تمام زیبایی و طرح های متنوعی که درباره آن ها وجود دارد، ممکن است برای انتخاب کمی دشوار به نظر برسند. اگرچه این حلقه ها از نظر سنگ، قیمت و جنس بسیار متفاوت هستند، اما همه آن ها سبک زندگی و سلیقه شخصی مردانی که آن ها را می پوشند نشان می‌دهند و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. به عبارت ساده برای آقایان با هر سلیقه و لایف استایلی یک حلقه مناسب که با شخصیت و ویژگی های فردی او هماهنگ باشد وجود خواهد داشت.

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

10 مدل حلقه ازدواج مردانه محبوب

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x