راه های رشد سریع ناخن

فرصت زیادی برای صبر کردن ندارید؟ چند وقت دیگر یک عروسی یا مهمانی پیش رویتان است، تصمیم هم دارید که ناخن هایتان را مانیکور زیبایی کرده و خودنمایی کنید، اما متوجه شده اید ناخن هایتان خیلی کوتاه است!

 

 

1.اگر به سوهان کشیدن ناخن هایتان علاقه دارید، باید مدتی این کار را کنار بگذارید. زیاد سوهان کشیدن ناخن ها، ممکن است از رشد سریع آنها جلوگیری کند.

2.فعالیت هایی مانند نواختن پیانو یا تایپ کردن یا هر کاری که جریان خون را در انگشتان شما افزایش دهد در تسریع رشد ناخن های شما راهی موثر خواهد بود.

3. نکته ی دیگر برای سرعت دادن به رشد ناخن ها این است که آنها را به مدت 10 دقیقه در آب پرتقال فرو ببرید، سپس آنها را آب بکشید! از آنجایی که آب پرتقال حاوی اسید فولیک و ویتامین C است، به رشد ناخن هایتان کمک خواهد کرد. این راه جزو یکی از برترین راه ها برای تسریع رشد ناخن ها به حساب می آید.

4.دستانتان را بطور منظم با مرطوب کننده, چرب کرده و کاتیکل هایتان را نیز با کرم ناخن چرب کنید. روی ناخن هایتان هم یک لایه لاک محافظ بزنید تا از شکستن یا شکافتنشان جلوگیری شود.

5.در کنار مصرف غذاهای پر ویتامین، باید مکمل های ویتامین نیز مصرف کنید تا میزان مورد نیازتان به ویتامین های A، B، C و D تامین شود. این ویتامین ها نه تنها باعث بهبود سرعت رشد ناخن هایتان می شوند، بلکه ناخن هایتان را نیز تقویت می کند.

 

 

.

Next Post

تصاویر جذاب و دیدنی روز-شنبه 24 خرداد

ج خرداد 23 , 1393
  بدون شرح   استادیوم شهر برلین هنگام تماشای مسابقه افتتاحیه جام جهانی بین دو تیم برزیل و گرواسی   فروش ماسک های و دوشیزه کمبریج ،‌ انگلستان   کارگری در حال نظافت نمای شیشه های یک ساختمان در پکن، چین   بدون شرح آرایش افسر زن گارد احترام ارتش […]

You May Like