چهارشنبه , 26 مرداد 1401
قالب وردپرس درنا توس
خانه / سرگرمی / دانستنیها / نحوه محاسبه عدد شانس و تفسیر عدد شانس

نحوه محاسبه عدد شانس و تفسیر عدد شانس

اگر شما نیز دوست دارید با عدد شانس خود آشنا شوید و معنای آن را بدانید، با ما همراه باشید.

از آن جایی که ذهن خارق‌العاده انسان با باور کردن قلبی یک موضوع به اتفاق افتادن آن عینیت می‌بخشد، باید بدانیم که در صورتی‌ که به قدرتمند بودن اعداد شانس اعتقاد داشته باشیم ذهن ما به آنها قدرت می‌دهد تا اتفاقات زندگی شما را با خوش شانسی همراه کند.

308401 786 - نحوه محاسبه عدد شانس و تفسیر عدد شانس

برخی از افراد در دنیا به خصوص در کشور چین اعتقاد دارند که اعداد تنها برای شمارش و محاسبات نیستند و هریک از آنها قدرت یا پیام خاصی دارند. هر فرد بر اساس تاریخ تولد و جنسیت، دارای عدد شانس خاصی است که استفاده از آن در موقعیت‌های مختلف می‌تواند برای او ثروت و خوش‌شانسی به همراه داشته باشد.

اگر شما نیز دوست دارید با عدد شانس خود آشنا شوید و معنای آن را بدانید، با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم نحوه محاسبه این عدد را به شما آموزش دهیم و اعداد خوش شانس را به شما معرفی کنیم.

نحوه محاسبه عدد شانس

عدد سرنوشت یا شانس به دو روش زیر قابل محاسبه است:

روش اول

این روش به عدد شانس چینی معروف است زیرا مردم چین که بسیار به عدد شانس اعتقاد دارند از این روش برای برای پیدا کردن آن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با عدد شانس چینی خود عنصر وجودی و جهت‌های جغرافیایی موافق و خوش‌شانس خود را پیدا کنید. محاسبه عدد شانس چینی به طریق زیر است.

۱. سال تولد خود را از شمسی به  میلادی تبدیل کنید.
۲. دو رقم آخر سال تولد میلادی را با یکدیگر جمع کنید و حاصل آن را در صورتی که باز هم دو رقمی بود با یکدیگر جمع کنید تا به یک عدد یک رقمی برسید.
۳. در صورتی که زن هستید عدد به دست آمده را با عدد ۵ جمع بزنید و در صورتی که مرد هستید عدد به دست آمده را از عدد ۱۰ کم کنید.
۴. عدد به دست آمده عدد شانس شماست.

 

روش دوم

در این روش برای پیدا کردن عدد شانس یا سرنوشت به عددی یک رقمی از یک تا ۹ می‌رسیم که بر اساس سال، ماه، و روز تولد فرد محاسبه می‌گردد. برای این کار باید تمامی اعداد موجود در تاریخ شمسی کامل تولد خود را با یکدیگر جمع بزنید. برای مثال اگر شما متولد ۱۳۷۱/۹/۲۵ باشید ۵+۲+۹+۱+۷+۳+۱ را جمع می‌کنید که حاصل آن عدد ۱۰ می‌شود. سپس ۱ را با ۰ جمع می‌بندیم و به یک عدد یک رقمی یعنی ۱ می‌رسیم که این عدد، همان عدد سرنوشت یا شانس شماست.

 

308404 254 - نحوه محاسبه عدد شانس و تفسیر عدد شانس

 

تفسیر عدد شانس

پس از اینکه عدد مربوط به شانس خود را از طریق هریک از روش‌های گفته شده پیدا کردید می‌توانید تفسیر آن را در این قسمت بخوانید و از شخصیت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید:

 • عدد یک: صاحبانی با عدد شانس یک به طور معمول رهبر هستند و توانایی اداره امور را دارند. این افراد در هنگام شکست می‌توانند به سرعت از جا بلند شوند و قدرت خود را دوباره بازیابند.
 • عدد دو: صاحبان عدد شانس دو زندگی آرامی دارند چون در کسب پول و ثروت بسیار خوش‌شانس هستند . این افراد به طور معمول در روابط عاطفی به شریکی مهربان و احساساتی نیاز دارند.
 • عدد سه: دارندگان عدد سرنوشت سه افرادی کمال‌گرا و جدی هستند و زندگی‌شان از شوخی و سرگرمی خالی است.
 • عدد چهار: صاحبان عدد شانس چهار در روابط شخصی خود بسیار حسود و انحصار طلب هستند. برخلاف ظاهر سرد و بی‌احساس خود، دل مهربان و بخشنده‌ای دارند.
 • عدد پنج: افرادی که عدد سرنوشت آنها عدد پنج است افرادی بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند که از شوخی و لطیفه استقبال می‌کنند.
 • عدد شش: صاحبان عدد شانس شش از لحاظ بدنی فردی فعال و پرجنب و جوش هستند و برای هدف خود بسیار تلاش می‌کنند و زندگی شخصی و عاطفی خوب و ثابتی دارند.
 • عدد هفت: دارندگان عدد سرنوشت هفت افرادی بسیار منظم هستند. این افراد به طور معمول با دیگران به راحتی احساس همدردی و دلسوزی می‌کنند.
 • عدد هشت: افرادی که عدد سرنوشت آنها عدد هشت است افرادی باوفا در زندگی شخصی و عاطفی خود هستند. این افراد عاشق زندگی لوکس و تجملی‌اند.
 • عدد ۹: صاحبان عدد سرنوشت ۹ بسیار خلاق و عاشق چیزهای رنگارنگ هستند و تصمیمات خود را بر اساس احساسات می‌گیرند و منطقی عمل نمی‌کنند.

 

عدد شانس متولدین هر ماه

عدد سرنوشت یا شانس شما بسته به اینکه در چه ماهی متولد شده‌اید، متفاوت است. برخی افراد معتقدند که استفاده از این عدد در زندگی باعث خوش‌شانسی و خوش اقبالی می‌گردد. برای هریک از ماه‌های سال دو عدد شانس وجود دارد که در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

 متولد ماه عدد سرنوشت یا شانس
فروردین
۶ و ۹
اردیبهشت
۴ و ۶
خرداد
۵ و ۹
تیر
۳ و ۷
مرداد
۸ و ۹
شهریور
۳ و ۵
مهر
۶ و ۹
آبان
۲ و ۴
آذر
۵ و ۷
دی
۸ و ۹
بهمن
۷ و ۱
اسفند
۶ و ۲

 

 

308442 803 - نحوه محاسبه عدد شانس و تفسیر عدد شانس

 

عدد شانس بر اساس سال تولد چینی

چینی‌ها اعتقاد زیادی بر تاثیر اعداد شانس بر زندگی انسان‌ها دارند و آن را با طالع بینی خود تلفیق کرده‌اند. آنها باور دارند که بر اساس اینکه در چه سال چینی به دنیا آمده‌اید اعداد شانس متفاوتی خواهید داشت که در زندگی شما موثر هستند و استفاده از آنها برای شما شانس و ثروت خواهد آورد.

سال تولد  عدد سرنوشت یا شانس
موش
۲ و ۳
گاو
۹ و ۱
ببر
۱، ۳ و ۴
خرگوش یا گربه
۳، ۴ و ۹
اژدها
۱، ۶ و ۷
مار
۲، ۸ و ۹
اسب
۲، ۳ و ۷
گوسفند
۳، ۴ و ۹
میمون
۱، ۷ و ۸
خروس
۵، ۷ و ۸
سگ
۳، ۴ و ۹
خوک
۲، ۵ و ۸

 

معرفی اعداد خوش شانسی

در طول تاریخ اعتقاد بر این بوده است که برخی از اعداد، شانس بیشتری برای افراد به همراه دارند و انتخاب آن اعداد خاص باعث می‌شود که شانس بهتری در زندگی خود داشته باشند. در هر تاریخ و فرهنگ اعداد خاص زیادی وجود دارد که ما در اینجا به مهمترین آنها می‌پردازیم.

 • عدد هفت: عدد هفت یکی از اعدادی است که بسیاری از افراد معتقدند که عددی جادویی و مقدس است. عجایب هفتگانه جهان، هفت روز خلقت جهان، هفت ساعت خواب کافی مورد نیاز بدن در شبانه روز و مثال‌هایی مانند آن باعث شده که باور کنیم این عدد ممکن است انرژی متفاوتی نسبت به اعداد دیگر داشته باشد و انتخاب آن ممکن است برای شما با شانس همراه باشد.
 • عدد هشت: عدد هشت بهترین و خوش شانس‌ترین عدد در میان مردم چین است زیرا تلفظ آن در زبان چینی مشابه کلمه ثروت است. به همین دلیل معتقدند که استفاده از این عدد برای فرد، ثروت و پول به همراه دارد.
 • اعداد شانس لاتاری: بر اساس تحقیقاتی که در طی بیست سال گذشته بر روی اعداد خوش‌شانس لاتاری و بازی‌های شرط‌بندی انجام شده برخی از اعداد بیشتر از بقیه در قرعه‌کشی‌ها تکرار می‌شوند و شانس بیشتری را برای صاحب خود به همراه دارند. این اعداد عبارتند از ۲۳، ۳۸، ۱۱، ۴۰، ۳۰ و ۴۴ که اکثر آنها تا به حال بیش از ۳۰۰ بار تکرار شده‌اند. به همین دلیل به این اعداد، اعداد خوش شانسی می‌گویند.

 

308407 504 - نحوه محاسبه عدد شانس و تفسیر عدد شانس

سخن آخر

از آن جایی که ذهن خارق‌العاده انسان با باور کردن قلبی یک موضوع به اتفاق افتادن آن عینیت می‌بخشد، باید بدانیم که در صورتی‌ که به قدرتمند بودن اعداد شانس اعتقاد داشته باشیم ذهن ما به آنها قدرت می‌دهد تا اتفاقات زندگی شما را با خوش شانسی همراه کند. حال این تصمیم شماست که چه باوری درباره اعداد شانس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − پنج =