آموزش کشیدن خط چشم مایع با استفاده از نوار چسب

آرایش, آرایش چشم, آموزش کشیدن خط چشم

 

باید تصدیق کرد کشیدن خط چشم مایع به یک دست ثابت همانند یک جراح نیاز دارد تا کاملا بی نقص از آب درآید به خصوص برای خط چشم گربه ای این مسئله بیشتر صدق می کند ولی خوشبختانه شما با استفاده از ترفند چسب نواری که در زیر ملاحظه خواهید کرد می توانید یک خط چشم گربه ای بسیار صاف و یک دست بکشید:

 مرحله ۱

 

آرایش, آرایش چشم, آموزش کشیدن خط چشم

 

برای شروع، دو و نیم سانتی متر از نوار چسب بریده و آن را روی دست خود چند بار بچسبانید، تا قدرت چسبندگی آن کم شود. با این کار دیگر به سختی به ناحیه نازک دور چشم نمی چسبد.

مرحله ۲

 

آرایش, آرایش چشم, آموزش کشیدن خط چشم

 

نوار چسب را از زیر گوشه خارجی خط مژه پایین پلک با زاویه ای به سوی گیجگاه بچسبانید. در غیراین صورت خط شما چهره چندان خوشایندی نخواهد داشت.

مرحله ۳

 

آرایش, آرایش چشم, آموزش کشیدن خط چشم

 

طرح خود را از وسط خط مژه بالای پلک شروع کنید، چرا که از آن نقطه به بعد باید خط چشم پهن تر کشیده شود. با ضربات کوتاه خط چشم، به سمت گوشه خارجی یک خط بکشید. برای این کار حتما انگشت کوچکتان را برای ثبات و کنترل بیشتر روی گونه قرار دهید.

 

 

مرحله ۴

 

آرایش, آرایش چشم, آموزش کشیدن خط چشم

 

از نوار چسب همانند یک خط کش صاف استفاده کنید و در طول آن خط چشم را در گوشه چشم بکشید. اگر مقداری روی نوارچسب چکه کرد نگران نباشید، چون در آخر آن را برمی دارید. در این جا خرابکاری های این چنینی مهم نیست بلکه باید تمرکز خود را روی کشیدن یک خط باریک و صاف در کنار لبه نوار چسب معطوف کنید.

مرحله ۵

 

آرایش, آرایش چشم, آموزش کشیدن خط چشم

 

نوار چسب را بردارید و با خوشحالی قسمت اول خط چشم صاف خود را نگاه کنید.

مرحله ۶

 

آرایش, آرایش چشم, آموزش کشیدن خط چشم

اکنون دوباره سر قلم را در وسط خط مژه بالایی قرار داده وبا ضربات کوتاه خط باریکی به سمت گوشه داخلی چشم بکشید تا خط چشم خود را کامل کنید. به محض آنکه خط به سمت گوشه داخلی رسید باید نوک قلم شما تا جایی که ممکن است به مژه ها نزدیک باشد.

نتیجه:
توجه کنید که چطور خط چشم مایع شما همچنان که از گوشه داخلی به سمت گوشه خارجی چشم پیش می رود پهن تر می شود.

.

Next Post

تصاویر جذاب و دیدنی روز - یکشنبه 21 اردیبهشت 93

ی اردیبهشت 21 , 1393
تصاویر جذاب و دیدنی روز بدون شرح   کودکان کار- حومه اسلام آباد، پاکستان   جزیره بهشت ، مالدیو   شورولت کوروت C7 کانورتیبل مدل سال 2014 اجرای برنامه نمایندگان روسیه در مسابقات سالانه یوروویژن در دانمارک   براد پیت و آنجلینا جولی در لندن   بدون شرح   شکار […]

You May Like