گیاهان خانگی مناسب با شخصیت ماه متولد

متولدین هر ماه بر اساس ویژگی های شخصیتی خود می توانند گیاهان خانگی مناسب خود را انتخاب کنند. در ادامه گیاه متناسب با ماه تولد خود را انتخاب کنید.

 

فروردین: کاکتوس

متولد فروردین کاملا مستقل، با اعتماد به نفس و بلند پرواز است. آن ها به سفر و ماجراجویی علاقه زیادی دارند بنابراین به گیاهی نیاز دارند که زمانی که در سفر هستید بتواند از خودش نگهداری کند و کاکتوس بهترین انتخاب است.

 

گیاهان متناسب با شخصیت افراد, گل های مناسب با شخصیت افراد متولدین هر ماه

کاکتوس بهترین انتخاب برای متولد فروردین است

 

اردیبهشت: یشم

به عنوان یک اردیبهشتی به خاطر این که فرد قابل اعتمادی هستید به خودتان افتخار می کنید. به جزئیات تمرکز می کنید و به خودتان رسیدگی می کنید. گیاه یشم بهترین گیاه مناسب شماست چون بسیار آرام رشد می کند و مراقبت از آن زیاد سخت نیست. و شما تک تک برگ هایی که جوانه می زنند را تحسین می کنید.

 

گیاهان متولدین هر ماه,گیاهان مناسب متولدین هر ماه

گیاه یشم بهترین گیاه مناسب متولدین اردیبهشت است

 

خرداد: گیاهان هوازی

به طور کلی به عنوان فردی که سرگرم اندیشه ها و امیال خود هستید گیاهان هوازی که ریشه نمی زنند و برای بقا نیازی به خاک ندارند مناسب شخصیت شماست. این گیاهان بسیار آزاد هستند و به راحتی می توان جای آن ها را تغییر داد.

 

آشنایی با گل متولدین ماه خرداد,گل متولدین ماه شهریور

گیاهان هوازی که ریشه نمی زنند و نیازی به خاک ندارند مناسب متولدین خرداد است

 

تیر: اسپاتی فیلوم

نظر اطرافیان متولد تیر این است که او شخصیتی سرد و کناره گیر است در حالی که آن ها بسیار عاطفی و احساساتی و دوست خوبی هستند. گیاه اسپاتی فیلوم نیز گیاهی است که خود را با شرایط وفق می دهد و مراقبت از آن زیاد سخت نیست. آن ها درست مثل تیرماهی ها به زندگی وفادار هستند.

 

گل مناسب ویژگی های شخصیتی هر فرد,معرفی گل های متولدین هرماه

گیاه اسپاتی فیلوم مناسب شخصیت متولدین تیر ماه است

 

مرداد: گیاه فیکوس

مردادی ها دوست دارند مرکز توجه باشند. آن ها مغرور، گرم و شجاع هستند و به گیاهی نیاز دارند که مثل خودشان مرکز توجه باشد. گیاه فیکوس بسیار بزرگ و تنومند می شود و همه توجه ها را به خود جلب می کند.

 

گل های مناسب با شخصیت افراد متولدین هر ماه, آشنایی با گل های شخصیت های متفاوت

گل فیکوس متناسب شخصیت متولدین ماه مرداد است

 

شهریور: آزالیا

بهترین گیاه برای متولد شهریور به عنوان یک فرد کمال گرا و جزئی نگر گیاه آزالیا می تواند باشد که نگهداری آن دشوار است. زیبایی و جذابیت از ویژگی های متولد شهریور است و گیاه آزالیا به نوعی نشان دهنده این بعد از شخصیت اوست.

 

گیاهان مناسب متولدین هر ماه,گیاهان متناسب با شخصیت افراد

گیاه آزالیا به نوعی نشان دهنده بعد شخصیت شهریوری هاست

 

مهر: سانسیوریا یا گیاه ماری

مهر ماهی ها مهربان و از خود گذشته و همیشه به دنبال تعادل در زندگی هستند. آن ها زیبایی را در هر چیزی تحسین می کنند. گیاه سانسیوریا که نگهداری از آن بسیار راحت است برای متولد مهر مناسب است زیرا بین سختی و زیبایی تعادل ایجاد کرده است.

 

گل های متولدین مهرماه, آشنایی با گل متولدین ماه خرداد

گیاه سانسیوریا با روحیات متولدین مهرماه متناسب است

 

آبان: آئونیوم

مردم به دلیل شخصیت محکم، مستقل و شجاع شما حساسیت و هوش عاطفی را نادیده می گیرند. گیاه آئونیوم نیز در ظاهر به نظر سخت و محکم می رسند اما نگهداری از آن ها از حساسیت زیادی برخوردار است.این گیاه درست مثل متولدین آبان برای لحظات تنهایی خود ارزش قائل است و در گلدان جداگانه بهتر رشد می کند.

 

گل متولدین ماه شهریور,گل مناسب ویژگی های شخصیتی هر فرد

گیاه آئونیوم مناسب متولدین آبان ماه است

 

آذر: مونسترا

متولد آذر خلاق، ماجراجو و آزاد است و بهترین گیاه متناسب با ویژگی های او گیاه مونسترا می تواند باشد. این گیاه را در هر جای خانه قرار بگیرد شکوفا می شود.

 

گل مناسب ویژگی های شخصیتی هر فرد,گیاهان مناسب متولدین هر ماه

بهترین گیاه متناسب با ویژگی های آذر ماه گیاه مونسترا می تواند باشد

 

دی: بروملیاد

متولد دی بیشتر روی بعد زیبایی هر چیزی تمرکز می کند بنابراین گیاه زیبای بروملیاد برای چنین شخصیتی بسیار مناسب است. این گیاه به چیزهای اطرافش تکیه می دهد تا بتواند نور و رطوبت مورد نیازش را جذب کند.

 

معرفی گل های متولدین هرماه,گیاهان متولدین هر ماه

گیاه زیبای بروملیاد برای شخصیت دی ماه بسیار مناسب است

 

بهمن: بگونیا

شما فردی میان گرا هستید. گاهی اوقات خجالتی و آرام و گاهی اوقات پر انرژی. گیاه متناسب با شخصیت شما گیاه بگونیاست. این گیاه رنگی است اما رنگ های ملایمی دارد. توجه همه را به خود جلب می کند اما بسیار ظریف و لطیف است.

 

گیاهان متناسب با شخصیت افراد, گل های مناسب با شخصیت افراد متولدین هر ماه

گیاه متناسب با شخصیت متولدین بهمن ماه گیاه بگونیاست

 

اسفند: گیاه عنکبوتی

اسفند ماهی ها به تواضع و همدلی معروف هستند. آن ها زندگی را به خود سخت نمی گیرند و دیگران حرفشان را قبول دارند. گیاه متناسب با شخصیت اسفند ماهی ها گیاه عنکبوتی است. این گیاه زیاد نیاز به نگهداری ندارد و خودش را با شرایط وفق می دهد. بنابراین در تاریک ترین قسمت خانه نیز قابل نگهداری هستند.

 

گیاهان متولدین هر ماه,گیاهان مناسب متولدین هر ماه

گیاه عنکبوتی مانند متولدین اسفندماه زندگی را سخت نمی گیرند

 

منبع : bedunim.ir

.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

Next Post

طرز درست کردن شکلات تخته ای مغزدار

ش مرداد 13 , 1397
اگر تمایلی به استفاده از شکلات تلخ ندارید می توانید از شکلات شیرین استفاده کنید و شکر را از آن حذف کنید.   طرز درست کردن شکلات تخته ای مغزدار   شکلات یک ماده غذایی خوشمزه و پر طرفدار است و فواید بسیاری برای بدن دارد. خوردن این ماده غذایی […]

You May Like

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x