دوشنبه , 13 تیر 1401
قالب وردپرس درنا توس
خانه / آرایش و زیبایی / آرایش مو / مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

اگر مو‌های کوتاهی دارید بدانید که انواع مختلفی از مدل مو‌ی مجلسی کوتاه وجود دارد که شما می‌توانید از بین این مدل‌های متنوع مدلی مناسب و شیک را برای فرم دادن به موهایتان انتخاب کنید.
218124 830 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه
 موی سر در انسان یک عنصر مهم زیبایی به شمار می‌رود. اغلب خانم‌ها تصور می‌کنند برای فرم دادن به مو‌های کوتاه نمی‌توانند از انواع مدل مو‌های شیک و مجلسی استفاده کنند در صورتی که این تصور نادرست است.
مدل‌های متنوع و شیکی برای موی کوتاه وجود دارند که شما می‌توانید با انتخاب یکی از این مدل‌ها و یا با استفاده از یک اتوی مو، بافت‌ها و کمی واکس مو طرحی زیبا به مو‌های کوتاه خود داده و برای داشتن استایلی جدید از آن‌ها استفاده کنید.
البته باید توجه داشته باشید که مدل مو باید با توجه به فرم و شکل صورت شما انتخاب شود. در اینجا با تعدادی مدل موی مجلسی کوتاه آشنا می‌شوید.

مدل موی مجلسی کوتاه

۱) موی یک طرفه یا به سمت عقب

انتخاب اینکه کدام یک از دو حالت موی کج یا به طرف بالا به شما می‌آید بر عهده‌ی خودتان است، ولی این دو مدل از آن مدل‌هایی است که در هر زمانی کاربرد دارد.

  • در مدل موی یک طرفه فرق خود را به سمتی که بیشتر به شما می‌آید باز می‌کنید و سپس آن را با یک سشوار ساده و اتو کشیدن صاف و آماده می‌کنید. این روش، بسیار روش راحتی برای مجلسی کردن موهایتان محسوب می‌شود که خیلی زمان بر نیز نیست.
  • در حالت مو به سمت عقب باید کمی موهایتان را حجیم کنید و به سمت عقب بدهید.

حتی اگر موهایتان را یک سانتی کوتاه کرده‌اید می‌توانید از این دو مدل استفاده کرده و در نهایت از واکس مو یا اسپری مو برای ماندگاری استفاده کنید.

218125 245 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

 

 

 

219995 137 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

۲) بافت مو

این مدل مو‌ی مجلسی کوتاه بیشتر به درد دختر خانم‌های جوان می‌خورد. مدل‌های بافت بسیار گسترده است و انواع گوناگونی از قبیل بافت یکطرفه، دوطرفه، بافت مو تلی، بافت مو بغل سر، بافت مو کف سر و… مخصوص مو‌های کوتاه وجود دارد. با انتخاب هر کدام از این بافت‌ها می‌توانید موهایتان را مجلسی دیزاین کنید.
حتی اگر بلد نیستید می‌توانید با نشان دادن تصویر مدل مورد نظر از آرایشگرتان بخواهید تا در کمترین زمان ممکن موهایتان را آن مدلی درست کند. بافت مو‌های تزیینی در قسمتی از مو‌ها به مو‌های کوتاه‌تان فرم و حالت بی نظیری می‌بخشد.
بعد از بافتی ساده می‌توانید با استفاده از گل سر‌های زیبا دیزاین موهایتان را کامل کنید و مدل مجلسی زیبایی داشته باشید.

218123 497 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

۳) موج‌دار یا فر کردن

این مدل مو‌های شما را پرپشت و حجیم‌تر نشان می‌دهد و یکی دیگر از انواع مدل‌های مناسب برای آرایش مو‌های کوتاه است که طرفداران فراوانی دارد. اگر مو‌های شما صاف و لخت است می‌توانید در صورت تمایل با استفاده از بیگودی و بابلیس و ….
موهایتان را فر ریز و یا درشت دهید، سپس به مو‌های فر شده خود فرم و حالت بی نظیری ببخشید.
اگر هم موهایتان فرفری و موج دار است که دیگر کارتان راحت‌تر است و فقط کافی است کمی از موس و یا روغن‌های مخصوص مو استفاده کنید تا یک مدل مجلسی زیبا داشته باشید و اجازه دهید حالت فر مو‌ها به زیباترین شکل ممکن دیده شود.

218127 893 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

نکات پایانی

  •  این سه مدل از محبوب‌ترین و در عین حال کاربردی‌ترین مدل‌های مو هستند، اما اگر وقت کافی برای انجام آن‌ها ندارید می‌توانید موهایتان را تنها سشوار کشیده و یا اگر قابل بستن است بخشی از آن را با یک کش بالای سر خود ببندید.
  • توجه داشته باشید که داشتن مو‌های کوتاه دلیل بر نامرتب بودن و یا عدم رسیدگی به مو‌ها نیست. حتما تقویت مو‌ها را جدی بگیرید تا هر روزه به زیبایی آن‌ها افزوده شود.
  • اگر شما تمایل دارید مو‌های کوتاه‌تان که قابل بستن نیست را با کمک مدل‌های ساده فرم دهید بهتر است با کمک وسایل تزیین کننده مو استفاده کنید تا مدل آرایش موی شما شیک و متفاوت‌تر به نظر برسد. همچنین رنگ کردن مو و هایلایت‌های مختلف خود می‌توانند نوعی دیزاین مو باشند.
  • توجه داشته باشید که برای داشتن مو‌های کوتاه با آرایشی مناسب در صورت تمایل می‌توانید با کمک روش‌هایی نظیر اکستنشن مو حجم و اندازه موهایتان را بیشتر کنید. سپس با کمک انواع مدل موی باز مجلسی و مدل موی بسته مجلسی به مو‌های خود حالت دهید.

چند نمونه مدل موی مجلسی کوتاه جدید

220204 539 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220202 123 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220201 539 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220200 449 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220199 685 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220198 939 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220197 446 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220196 287 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220203 350 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220206 727 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

220205 719 - مدلهای مختلف و جدید موی مجلسی کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − پنج =