قالب وردپرس درنا توس
خانه / مد وزیبایی / مدلهای پوشش / آموزش تصویری بستن توربان هدبند ، سربند

آموزش تصویری بستن توربان هدبند ، سربند

بستن توربان (هدبند، سربند) نوعی سبک و سیاقی مدرن پوشش زنانه برای پوشاندن موی سر است. توربان را می‌توانید به صورت آماده خریداری و یا با آموزش بستن توربان با روسری و شال در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
 توربان
 پول خود را هدر ندهید! اگرچه نمونه‌های بازاری توربان زیبا و برای استفاده راحت هستند، اما همیشه نیاز نیست که برای همه چیز هزینه کرد. روسری‌های رنگی و گلدار خود را آماده کنید تا به شما بستن توربان با روسری و شال را آموزش دهیم. در ادامه نمونه‌های ساده و کمی پیچیده‌تر از بستن توربان با روسری و شال را مرور خواهیم کرد.

آموزش بستن توربان با روسری

روش اول

ساده‌ترین روش برای بستن توربان، استفاده از یک روسری کوچک یا دستمال سر است. همانگونه که در تصویر می‌بینید باید روسری را تا بزنید. سپس توربان را از زیر مو‌ها رد کنید و در نهایت در جلوی سر، به صورتی که به یک سمت متمایل باشد، گره بزنید.

آموزش بستن توربان ساده با روسری

روش دوم

در این روش به جای تا زدن روسری برای پوشاندن موها، روسری را به شکل مثلثی تا کنید و از جهت تا به شکل مثلث معکوس روی سر قرار دهید و گره بزنید. سپس قسمت مثلثی را زیر گره پنهان کنید و در نهایت دسته‌ها را به فرم مورد نظر درآورید.

آموزش بستن توربان با روسری

 

روش سوم

روش دیگری از بستن توربان با روسری که بیشتر جنبه تزئینی دارد، به این صورت است که مو‌ها را در پشت سر می‌بندید. مو‌های جلو را مطابق تصویر به دور توربان بپیچانید و در نهایت در پشت سر گره بزنید.

آموزش بستن توربان با روسری

 

 

آموزش بستن توربان با شال

روش اول

این نوع بستن توربان، روشی که معمولا توریست‌های خارجی برای پوشاندن موی سر خود در ایران بکار می‌برند. روش کار ساده است. شال را در پشت سر گره بزنید؛ و گره دوم را مانند گره پاپیونی بزنید و در نهایت توربان را برای زیبایی بیشتر به یک سمت متمایل کنید.

آموزش بستن توربان با  شال و روسری

 

 

روش دوم

برای بستن توربان با شال به صورت پیچشی، همانگونه که در تصویر می‌بینید، ابتدا شال را در پشت سر خود گره بزنید. سپس دسته‌های شال را به یک سمت متمایل کرده و دور هم بپیچانید. در این مرحله دسته پیچیده شده را به شکل سر فر دهید و درنهایت با یک گیره در جای مناسب فیکس کنید.

آموزش بستن توربان با شال

 

 

روش سوم

روش دیگری که برای بستن توربان با شال به صورت پیچشی وجود دارد، به این صورت است که مطابق تصویر شال را در قسمت جلوی سر گره بزنید و سپس با پیچاندن دسته‌ها یک دسته منسجم ایجاد کنید و در نهایت به شکل مدور بر روی گره به کمک گیره فیکس کنید.

آموزش بستن توربان با شال

 

 

روش چهارم

اگر توربان را صرفا برای تزیین استفاده می‌کنید، این روش برای شما مناسب است. طریقه بستن توربان دقیقا مشابه روش قبلی است با این تفاوت که دسته‌ها به طور مجزا به صورت مدور پیچیده خواهند شد.

آموزش مرحله به مرحله بستن توربان با روسری و شال

 

 

روش پنجم

در این روش بستن توربان می‌بایست شال را به یک طرف سر گره بزنید. سپس دسته‌های شال را دور سر به صورتی منظم بپیچانید و در نهایت بر روی گره با گیره فیکس کنید.

آموزش بستن توربان با شال و روسری

 

مدل‌های جدید بستن توربان با روسری و شال

مدل بستن توربان با روسری ساده

آموزش  بستن توربان با روسری و شال

 توربان ساده

 توربان با روسری برای موی فر

 توربان با روسری

مدل بستن توربان با روسری

 مدل بستن توربان با شال

آموزش مرحله به مرحله بستن توربان با روسری و شال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =