برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

شما هم پاییز ر ا فصلی رمانتیک و خاطره‌انگیز می‌دانید؟ دوست دارید همزمان با این فصل در ظاهر خود تغییری دلنشین ایجاد کنید؟ در این مقاله همراه ما باشید تا بهترین رنگ موها برای فصل پاییز را به شما معرفی کنیم.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

خانم‌های شیک و باکلاسی که همیشه به ظاهر خود اهمیت می‌دهند، رنگ مو را جزء مهم‌ترین فاکتورهای زیبایی می‌دانند. رنگ کردن مداوم موها اصلا برای سلامت مو مناسب نیست اما با تغییر فصل بد نیست که گاهی رنگ موهای خود را تغییر دهید. پاییز فصل عاشقانه‌ای است با رنگ‌های دل‌انگیز که انسان را سر ذوق می‌آورد تا در ظاهر خود تغییری ایجاد نماید. رنگ موی مناسب فصل پاییز کدام است؟

رنگ موی مناسب فصل پاییز

بیشتر افراد رنگ پوستشان در پاییز کمی رنگ‌پریده‌تر از تابستان به نظر می‌رسد. این مسئله شاید به دلیل فرا رسیدن سوز سرما و تاثیر آن در سیستم بدن انسان باشد. میکاپ آرتیست‌های معروف دنیا بیشتر رنگ‌های گرم را برای فصل پاییز پیشنهاد می‌دهند. موجی از رنگ‌های فانتزی در رده رنگ‌های گرمی قرار می‌گیرند که هر یک از آنها را برای رنگ موهای خود می‌توانید انتخاب کنید. در اینجا شما را راهنمایی می‌کنیم تا بدانید در فصل پاییز به سراغ چه رنگ موهایی بروید:

بلوند تیره

رنگ موهایی با تناژ تیره از جمله بهترین رنگ‌ها برای پاییز هستند. اگر قبلا رنگ موهایتان تناژ کرم یا بژ داشته است، به راحتی می‌توانید یک رنگ قهوه‌ای ملایم یا عسلی تیره را روی آن قرار دهید تا یک رنگ گرم ایجاد شود. بدون رفتن به آرایشگاه هم می‌توانید خودتان در منزل این کار را انجام دهید.

رنگ مو بدون هایلات

اگر موهای سفید زیاد دارید و هر ۲ تا ۳ هفته یکبار مجبورید مجددا از رنگ مو استفاده کنید و تمایل زیادی هم به رفتن به آرایشگاه ندارید، یک رنگ موی ساده روی موهایتان بگذارید. به عنوان مثال عسلی تیره رنگ مناسبی برای پاییز می‌تواند باشد.

رنگ موی قرمز، مسی و شرابی

هیچ وقت رنگ موهای قرمز و مسی در فصل پاییز از مد نمی‌‌افتند. هر سال با فرا رسیدن فصل پاییز شاهد خانم‌هایی هستیم که برای قرمز یا شرابی کردن موهای خود روانه آرایشگاه‌ها می‌شوند.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

تناژ قرمز را هم به صورت هایلایت می‌توانید روی موها ایجاد کنید و هم اینکه می‌توانید کل موهای خود را به رنگ قرمز یا شرابی درآورید. به دلیل اینکه اکثر ایرانی‌ها تناژ موی طبیعی خودشان تن قرمز یا قهوه‌ای دارد، رنگ‌های قرمز به زیبایی روی موهایشان نمود پیدا می‌کند.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

رنگ موی مشکی

رنگ موی مناسب فصل پاییز یک رنگ ساده مثل مشکی نیز می‌تواند باشد. این بار که خواستید برای خرید لوازم آرایشی اقدام کنید، یک رنگ موی مشکی بخرید و خودتان در منزل به راحتی روی موهایتان بگذارید. هرچه هوا در پاییز رو به سردتر شدن برود، رنگ موی تیره می‌تواند جذابیت خود را روی چهره شما بیشتر نشان دهد. مشکی پرکلاغی که براق باشد، برای خانم‌های ایرانی چه با پوست روشن و چه با پوست تیره بسیار عالی به نظر می‌رسد.

رنگ موی شیر شکلاتی

اگر می‌خواهید درخششی خاص به موهای خود ببخشید، رنگ موی شیر شکلاتی را که تناژ قهوه‌ای دارد، امتحان کنید. چه رنگ پوستتان روشن باشد و چه تیره، این رنگ مو می‌تواند زیبایی فوق‌العاده‌ای به شما ببخشد. با این رنگ می‌توانید خاص باشید و تغییری دلچسب در ظاهر خود به وجود آورید.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

شکلاتی دارچینی

می‌خواهید بدون دردسر تغییری دلنشین در ظاهر خود ایجاد کنید؟ رنگ موی شکلاتی دارچینی را به شما پیشنهاد می‌دهیم که به راحتی حتی اگر چندان خبره هم نباشید روی موهای شما می‌نشیند و صورت شما را پرانرژی‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد. این دسته از رنگ‌ها تناژ گرم دارند که سرما و سوز پاییز را از ذهن شما می‌برده و در افزایش ضخامت موهایتان نیز موثر هستند.

رنگ موی کاراملی

اگر برای فصل پاییز خواهان موهایی با تناژ گرم هستید و در عین حال تمایلی به رنگ‌هایی با پایه قرمز ندارید، رنگ موی کاراملی را به شما پیشنهاد می‌دهیم. چنانچه رنگ پوستی سبزه دارید، کاراملی تلالو زیبایی به چهره شما خواهد بخشید. در واقع هرچه موهایتان بلندتر باشد، کارملی زیبایی خود را روی موهایتان بیشتر نشان خواهد داد. به صورت هایلایت هم می‌توانید از کاراملی استفاده کنید.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

هایلایت قهوه‌ای ملایم

گفتیم که رنگ موی مناسب فصل پاییز رنگ‌هایی با تناژ گرم است. اما این سخن به این معنا نیست که دیگر نباید به دنبال رنگ‌های روشن باشید. رنگ‌های روشن به نوبه خود همچنان می‌توانند خیره‌کننده به نظر برسند. هایلایت قهوه‌ای ملایم تن قرمزی ندارد و اگر خوب روی موهایتان بنشیند، رنگی یکدست ایجاد می‌شود که زیبایی خاصی دارد.

رنگ موی مناسب فصل پاییز با تناژ بنفش

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

در فصل پاییز یک هایلایت با تناژ ارغوانی، یاسی یا بنفش روی موهایی با رنگ تیره نمودی فوق‌العاده خواهد داشت. اگر دوست دارید یک رنگ موی خاص داشته باشید که کمتر در اطراف خود دیده باشید، رنگ مویی با تن بنفش را انتخاب کرده و هایلایت انجام دهید. طیف رنگ‌های بنفش آنقدر زیاد است که بسته به سلیقه خود می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. البته هرچه بنفشی که انتخاب می‌کنید، پررنگ‌تر باشد، برای پاییز مناسب‌تر است.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

رنگ موی کدو حلوایی با تناژ نارنجی

نارنجی تناژی گرم دارد و وقتی به عنوان رنگ مو روی تارهای مو می‌نشیند، ضخامت موها را افزایش داده و باعث پرپشت‌تر شدن آنها می‌شود. رنگ موی کدو حلوایی اگر توسط یک آرایشگر حرفه‌ای روی موهای شما قرار گیرد، بسیار زیبا خواهد بود. البته باید این تناژ را دوست داشته باشید و با رنگ پوستتان نیز هماهنگ باشد. رنگ کدو حلوایی یا هویجی فرق دارد و از تن رنگ قهوه‌ای هم در آن استفاده می‌شود. پس فکر نکنید منظور از این رنگ، رنگ هویجی است.

آمبره قرمز

در مهمانی‌هایی که در فصل پاییز به آنها دعوت می‌شوید، با رنگ موی آمبره قرمز بسیار شیک و خاص خواهید بود. این رنگ مو را روی سر افراد زیادی نمی‌بینید و به همین دلیل با آن خیلی استثنایی به نظر خواهید رسید. آمبره قرمز از ریشه مو با تناژ قهوه‌ای تیره شروع می‌شود و بعد هرچه به پایین ساقه مو برسید، رنگ مو قرمزتر خواهد شد. بدیهی است که خانم‌هایی می‌توانند از رنگ موی آمبره قرمز استفاده کنند که در درجه اول موهایی بلند داشته باشند. آمبره روی موهای کوتاه زیبایی چندانی نخواهد داشت.

رنگ موی بلوند کاپوچینو

یک رنگ موی لاکچری با تناژ گرم، بلوند کاپوچینو است. این رنگ موی شیک را روی سر بسیاری از سلبریتی‌های هالیوودی به راحتی می‌توانید ببینید. بلوند کاپوچینو ترکیبی از رنگ مسی و شکلاتی است که تلالو خاصی دارد.

رنگ موی خرمایی

به قرمز مایل به قهوه‌ای یا زنجبیلی مایل به قهوه‌ای رنگ موی خرمایی می‌گویند. این رنگ مو هیچ وقت خسته کننده به نظر نمی‌رسد و به عنوان رنگ موی مناسب فصل پاییز نیز می‌توان آن را معرفی کرد. اگر رنگ پوست شما سبزه یا گندمی است، رنگ موی خرمایی بسیار روی چهره شما دلنشین به نظر خواهد رسید. رنگ خرمایی از جمله رنگ‌هایی است که بدون نیاز به دکلره می‌توانید آن را روی موهای خود قرار دهید و تنوعی زیبا ایجاد نمایید.

ریشه مو تیره ساقه موها رو به روشن

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

اگر در تابستان موهای خود را مش یا بلوند کرده‌اید و به طور کلی به رنگ موهای روشن علاقه دارید، توصیه ما به شما این است که ریشه موهایتان را کمی تیره کنید و بعد اجازه دهید ساقه موها همچنان روشن بماند. احتمالا خودتان هم می‌توانید این کار را در منزل انجام دهید.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

رنگ موی رنگین کمانی، ترند رنگ مو در پاییز

این رنگ مو احتمالا برایتان پرهزینه خواهد بود اما بسیار شیک و استثنایی است. احتمالا بخش‌هایی از موهایتان ابتدا با دکلره باید به رنگ پایه مورد نظر برسد و بعد رنگساژ روی آن گذاشته شود. ترکیبی از رنگ موهای روشن و تیره در رنگ موی رنگین‌کمانی استفاده می‌شود.

آبی فانتزی

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

چنانچه از جمله افرادی باشید که به رنگ‌های فانتزی علاقه دارند، می‌توانید از رنگ موی آبی فانتزی استفاده کنید و روی زمینه موهای تیره هایلایت‌های آبی در آورید. البته توجه داشته باشید که رنگ موهای فانتزی خیلی زود کمرنگ می‌شوند و مجددا رنگساژ باید انجام شود. همچنین می‌توانید کل موهای خود را آبی کنید. این رنگ حتی در صورتی که موهایتان کوتاه باشد، باز هم زیباست.

برای پاییز موهایمان را چه رنگی کنیم؟

کلام پایانی

رنگ موی مناسب فصل پاییز بیشتر تناژ‌های گرم دارد. مثلا رنگ قرمز، قهوه‌ای، مشکی، شکلاتی، عسلی تیره، شرابی، ماهاگونی و …. برای پاییز و فصل سرما بسیار مطلوب هستند و چهره را جذاب‌تر نشان خواهند داد. ایده جالبی است که با تغییر فصل و همزمان با بیرون آوردن لباس‌های زمستانی از کمد، تغییری دلنشین نیز در رنگ موهای خود ایجاد کرده و روحیه خود را هم عوض کنید.

0
آیا این مطلب مفید بود ؟x
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x